Lasteaiast

Tere tulemast, eralasteaeda Aviv!

A – see on maailm, kus elab lapsepõlv, sest siin on lõbus mängida ja huvitav õppida, teha põnevaid avastusi, suhelda ja sõbrustada;

V – see on kodu, kuhu tullakse rõõmuga, sest siin on soe, turvaline ja hubane;

I – see on üks meeskond, kus vanemad, lapsed ja õpetajad teevad tihedalt koostööd;

V – see on laste tulevik, sest me oleme avatud uutele teadmistele, innovaatilistele lahendustele ning seejuures kanname edasi oma traditsioone.

Igal lapsel peab olema lapsepõlv ning me igati toetame seda õigust. Õppimine on üks elu lahutamatu osa. Seetõttu on meie lasteaias loodud kõik tingimused, et lapsed õpiksid läbi mängu ja mängiksid läbi õppimise.

Meie lasteaias on avatud 4 vanuserühma. Igas rühmas on kuni 15 last, kellega tegelevad 2 õpetajat ja 1 õpetaja abi. Õppetegevus toimub kahes keeles – eesti ja vene keeles.

Lasteaia eripäraks on kahekeelne keskkond ja õhkkond, kus ühtlasi tutvustatakse juudi kultuuri, võimaldades lastel õppida heebrea keelt ja juudi traditsioone ning seostada alushariduse õppekava kodukoha kultuuri ja rahvakalendriga, luues tingimusi haridustee jätkamiseks Juudi koolis või mistahes muus Eestimaa koolis. 

Lasteaia rühmad komplekteeritakse Juudi Kogukonna liikmete lastest.

Meie pöörame erilist tähelepanu keelte õppimisele ning igas lapses peituva loovuse arendamisele, arvestades tema individuaalseid võimeid ja huvisid. Lastel on võimalus osaleda ka erinevates huviringides: inglise keele ringis, ujumistrennis, kunstistuudios ja teistes arendustegevustes.

Lasteaed asub mugavas kohas – Tallinna kesklinnas. Lasteaia hoone ja territoorium on renoveeritud, on ehitatud hubased ja kaasaegsed rühmaruumid, saalid ning mängu- ja spordiväljakud. Lasteaed on varustatud kaasaegsete õppevahendite ja mänguasjadega. Lasteaia õppe- ja üldotstarbelised ruumid vastavad kaasaegsetele nõuetele.

Meil on professionaalne ja loov meeskond, kes loob omakorda sooja ja sõbraliku õhkkonna, kus lapsed tunnevad ennast hästi ning kus neil on põnev saada uusi teadmisi, suhelda ja mängida.

***

Kogukonnaaia projekti toetas Tallinna linn aastal 2023